Tylenol® Sinus Ernstige Daytime Caplets

Tylenol® Sinus Ernstige Daytime Caplets

waarschuwingen

Lever waarschuwing: Dit product bevat paracetamol. De maximale dagelijkse dosis van dit product is 10 capsules (3250 mg paracetamol) in 24 uur. Ernstige schade aan de lever kan optreden als u

  • meer dan 4000 mg acetaminofen in 24 uur
  • met andere geneesmiddelen die acetaminophen
  • 3 of meer alcoholische dranken per dag, terwijl het gebruik van dit product

Allergie-informatie: paracetamol kan ernstige huidreacties veroorzaken. Symptomen kunnen zijn:

Als een huidreactie optreedt, stop het gebruik en medische hulp zoeken meteen.

  • met andere geneesmiddelen die paracetamol (recept of nonprescription). Als u niet zeker weet of een geneesmiddel bevat paracetamol, vraag dan een arts of apotheker.
  • Als u nu het nemen van een recept monoamine oxidase remmer (MAO-remmers) (bepaalde geneesmiddelen voor depressie, psychiatrische of emotionele omstandigheden, of de ziekte van Parkinson), of voor 2 weken na het stoppen van de MAO-remmer drug. Als je niet weet of uw medicijnen een MAO-remmer bevat, vraag dan een arts of apotheker voordat u dit product.
  • als u ooit een allergische reactie op dit product of een van de ingrediënten hebben gehad.

Vraag een arts voor gebruik als u

  • leverziekte
  • hartziekte
  • hoge bloeddruk
  • schildklier aandoening
  • suikerziekte
  • moeite met plassen als gevolg van een vergrote prostaat
  • persistente of chronische hoest, zoals optreedt bij roken, astma, chronische bronchitis of emfyseem
  • hoest die optreedt met te veel slijm (mucus)

Vraag uw arts of apotheker voor gebruik als u bent het nemen van de bloedverdunnende medicijn warfarine

Bij gebruik van dit product niet meer dan de aanbevolen dosis

Stop met het gebruik en vraag een arts als

  • nervositeit, duizeligheid, of slapeloosheid optreden
  • pijn, verstopte neus of hoesten erger wordt of langer dan 7 dagen
  • koorts erger wordt of langer duurt dan 3 dagen
  • roodheid of zwelling aanwezig
  • nieuwe symptomen optreden
  • hoest terugkomt of optreedt met huiduitslag of hoofdpijn dat duurt

Dit kunnen tekenen zijn van een ernstige aandoening.

Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, Vraag een zorgverlener voor gebruik.

Buiten het bereik van kinderen.

Overdosis waarschuwing: In het geval van een overdosis, krijg medische hulp of contact opnemen met een Poison Control Center meteen. (1-800-222-1222). Snelle medische hulp is van cruciaal belang voor zowel volwassenen als voor kinderen, zelfs als u geen tekenen of symptomen opmerkt.


Vragen of opmerkingen? telefoontje 1-877-895-3665 (Gratis) of 215-273-8755 (verzamelen)

Deze website bevat actuele informatie en kunnen verschillen van de informatie op de verpakking van het product u kan hebben. Mocht u nog vragen hebben, neem dan contact op met het Consumer Care Center op 1-877-895-3665.

Ook u kunt bestellen hier.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

four × two =